Biežāk uzdotie jautājumi

“Klasisko” apavu remontu veicam tikai kā papildus pakalpojumu. Cenas tiek atsevišķi saskaņotas.

Jā, tas ir iespējams – pie tam arī kombinējot krāsas, taču šādā nebūs iespējams veikt apavu tonēšanu, jo no krāsojot no tumšāka uz gaišāku mēs izmantotu krāsas, ar kurām var izveidot tikai vienmērīga toņa krāsojumu 

Ir 2 veidi:
– nogādā pats pie mums uz darbnīcu (skat. adresi kontaktu sadaļā)
– nogādā ar Omniva pakomātu, norādot telefona numuru 29617049 un izvēlies pakomātu Rīgā, Gramzdas ielā.

Ja vēlēsies saņemt atpakaļ ar Omniva pakomāta starpniecību, mēs sazināsimies un precizēsim pakomāta adresi.

Piesaki savu sūtījumu šeit https://apavuspa.lv/jauta/

Attiecībā uz izmantotajiem materiāliem: Apavu SPA nodrošina 3 mēnešu garantiju izmantoto materiālu (krāsu) noturībai atbilstošas lietošanas un kopšanas apstākļos, izmantojot kopšanas līdzekļus, ko ir ieteicis Apavu SPA.

Attiecībā uz apavu gala izskatu: Apavu SPA savu iespēju robežās centīsies sasniegt Pasūtītāja vēlmēm pēc iespējas tuvāku rezultātu, taču jebkurā gadījumā Pasūtītājs, pasūtot darbus apzinās, ka uzņemas risku par gala iznākumu. Kādēļ ?

Apavu SPA sniedz personalizētus apavu remonta/renovācijas pakalpojumus, kuru īstenošana ir iespējama, izmantojot bezgalīgi plašu darbību un līdzekļu kombināciju, piemērojot dažādas krāsas, apstrādes tehnikas, kopšanas līdzekļu u.tml. Apavu SPA ir pieejams ierobežots materiālo līdzekļu (krāsu, laku, krēmu un citu apstrādes līdzekļu), apstrādes tehnikas un informācijas kopums, kas ierobežo Apavu SPA iespējas vienmēr perfekti (nevainojami) sasniegt konkrētu rezultātu. Turklāt, perfektā rezultāta sasniegšanu bieži ietekmē ne tikai Apavu SPA iespējas, bet arī Pasūtītāja iesniegto apavu stāvoklis, materiāli un iepriekš izmantotās apstrādes un kopšanas metodes. Apavu SPA savu zināšanu, materiālo līdzekļu un pieejamo tehnisko līdzekļu iespēju robežās centīsies darīt visu iespējamo, lai ar pieejamajiem materiālajiem līdzekļiem īstenotu Pasūtījumu atbilstoši Pasūtītāja komentāriem/iecerēm/vēlmēm, taču Apavu SPA nevar garantēt iznākumu, kas pilnībā atbildīs Pasūtītāja sākotnējiem komentāriem/iecerēm/vēlmēm, piemēram, sniedzot Apavu SPA paraugus – līdzīga iznākuma paraugu bildes (t.sk., no tīmekļa), fiziskus aksesuārus vai atgriezumus, kuru krāsu toni ir iecerēts sasniegt. Tas, ka Apavu SPA ir uzņēmies konkrēta Pasūtījuma izpildi nenozīmē un negarantē, ka tiks sasniegts konkrēts un precīzs Pasūtītāja sagaidāmais rezultāts, ko tas ir izteicis savos komentāros/iecerēs/vēlmēs.

Pasūtītājam ir tiesības vienpusēji un bez jebkāda pamatojuma atteikties no Pasūtījuma. Pasūtījuma atteikšanās tiesību termiņš ir darbu uzsākšanas brīdis. Tādējādi, tiklīdz Apavu SPA faktiskie apavu remonta darbi ir uzsākti, atteikšanās tiesības tiek zaudētas. Savukārt, ja Pasūtītājs izmanto atteikuma tiesības līdz šim termiņam un gadījumā, ja Pasūtītajs vēlas savus apavus saņemt ar piegādi, piegādes izmaksas sedz Pasūtītājs

Jā, droši dodies pie mums uz darbnīcu. Adresi vari atrast kontaktu sadaļā!

Diemžēl, šobrīd pieņemam pasūtījumus tikai ar priekšapmaksu.