Informācija par piegādi un saņemšanu

Informācija par piegādi un saņemšanu

Apavu nogādes metodes

Šobrīd pastāv trīs veidi, kā nogādāt savus apavus Apavu SPA darbnīcā:

  • Klients nogādā pats pie mums uz darbnīcu Zolitūdes 36/1 k.1, Rīga, LV-1029 (ieeja pa trepēm no Zolitūdes ielas nevis no pagalma!).
  • Klients nogādā apavus ar Omniva pakomātu, norādot pakomātā telefona numuru 29617049 un izvēlas pakomātu RĪGA RIMI GRAMZDAS. Pirms sūtījuma ar Omniva, tas jāpiesaka šajā formā, lai zinām, kurš ir sūtījis un kā sazināties!
  • Klients nogādā apavus ar DPD pakomātu, norādot pakomātā telefona numuru 29617049 un izvēlas pakomātu Paku Skapis TC Venta, Zolitūdes iela 34, Rīga, RĪGA, 1029.  Pirms sūtījuma ar DPD, tas jāpiesaka šajā formā, lai zinām, kurš ir sūtījis un kā sazināties! Noformējot sūtījumu ir jānorada atlaides kods ApavuSpa, kas ļaus saņemt 15% atlaidi.
Apavu saņemšanas metodes

Atjaunotoi apavu nogāde atpakaļ pie klienta ir iespējama tieši tāpat:

  • Klients var ierasties pēc apaviem pie mums darbnīcā un saņemt pasūtījumu bez maksas.
  • Klients var pasūtījumā iekļaut Omniva vai DPD pakopāta pakalpojumu, kur mēs saskaņosim saņemšanas pakomātu individuāli (pakalpojuma maksa – EUR 2.50).

Apavu iepakošana

Vēlams apavus nosūtīt iepakotus vismaz kartona (apavu) kastē, lai transportēšanas procesā tie netiktu bojāti – samīcīti, saskrāpēti, pārdurti u.tml. Ja apavi pie mums nonāks būtiski bojāti, mēs sazināsimies un saskaņosim, vai pasūtījums vēl tiek īstenots.

Omniva pakomātu izmantošana

Īsa pamācība Omniva pakomātu izmantošanā ir pieejama šajā video klipā:

DPD pakomātu izmantošana

Lai izmantotu DPD pakomātu, vispirms ir jāpiereģistrējas https://eserviss.dpd.lv/ un jānoformē sūtījuma veidlapa, izmantojot mūsu atlaižu kodu – “ApavuSpa”. 

Tālāk sūtījuma veidlapu var izdrukāt un uzlīmēt uz paciņas vai arī saņemt uzlīmi pakomātā, izmantojot QR kodu no sūtījuma veidlapas. Nodot sūtījumu izsūtīšanai var jebkurā DPD pickup punktā vai DPD paku skapī.

Vairāk informācijas šeit: https://www.dpd.com/lv/sakums/pickup_tikls/paku_nosutisana